..

Blog > Komentarze do wpisu

Moja walka z rakiem (432). Nie wiedzą co czynią? Już się PiS-u nie boją?

Fatalna jednak ta pogoda jest dla mnie, dziś to odczułem. Nie za dużo sil, apetyt bez zmian słaby bardzo. Zmęczenie i niewyspanie, bowiem spać za bardzo nie mogę. Poza tym nieco „kości odgniecione”, wszak sporo leżę.

Ale też z konieczności, bo przy komputerze nie mogę za długo siedzieć a i czytanie też dłuższe mnie męczy, jestem skazany na telewizję. I tak sobie myślę – w wyniku sankcji gospodarczych Rosja będzie stale biedniała. Co to oznacza? Teoretycznie powinno zmianę władzy, ale przy tak rozbudowanym aparacie przymusu i propagandy raczej wojnę z siłami zewnętrznymi, które można o doprowadzenie do takiego stanu oskarżyć Wszak bieda była równie podatnym gruntem dla wojen, w tym najstraszniejszej II Wojny Światowej, bo na tym podkładzie świetnie rozwijał się nazizm, który też miał potem rozbudowane aparaty przymusu i propagandy. Przypomnę tylko, że Albert Einstein powiedział, że jeśli wybuchnie III wojna to następna będzie już na maczugi.

W kraju sprawdza się mój scenariusz – ludzie przestają się już bać straszenia przez Platformę PiS-em, stąd takie wyniki tej partii w sondażach. Rezerw już tam za dużych nie ma wprawdzie, ale to może wystarczyć do samodzielnego rządzenia. A Palikot znowu zaczyna pluć na lewicę, czego też się przecież tutaj spodziewałem.

Tymczasem Made in Radom mimo wakacji na pierwszym miejscu wśród blogów regionalnych w Polsce w cotygodniowym zestawieniu. Dziękuję Wam!

poniedziałek, 28 lipca 2014, bohdankaras

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: