..

Blog > Komentarze do wpisu

Moja walka z rakiem (428). Przedwyborcze kulisy. Czemu prezydent nie chciał? Zdrowotna amplituda

Lepiej, gorzej, lepiej, gorzej, prawdziwa amplituda. Dziś niespodziewanie czułem się naprawdę bardzo dobrze. Tyle, że po nieprzespanej nocy. Trochę więc w dzień snu ukradłem. Na razie, choć zbliża się noc, też nie jest najgorzej i oby tak dalej.

Sporo jednak leżałem, patrzyłem w telewizję, wyjątkowo na programy informacyjne - można się zdołować, bo zła nowina coraz bardziej dla mediów staje się dobrą nowiną.

Lokalnie - denerwują się Prezydent Miasta i Przewodniczący Rady, że opozycja podnosi wrzawę wokół cywilnego portu lotniczego, bo tu powinno się rozmawiać ponad podziałami. Zgadzam się, tyle, że akurat tutaj muszę wytknąć władzom Radomia, że zlekceważyły moją propozycję, którą na sesji rady miejskiej powtórzył klubowy kolega Jan Pszczoła o właśnie spotkanie ponad podziałami, najpierw w węższym, a potem poszerzonym składzie. A przecież nie była to propozycja polityczna - sformułowałem ją także tu, na blogu. Szkoda, bo chyba już szanse na takie spotkanie przepadły - zbyt blisko jest wyborów. A czasem warto kolegi z opozycji posłuchać...

Poza tym Kongres Nowej Prawicy pochwalił się czołówkami list wyborczych do rady miejskiej. Poza "nieśmiertelnym" Waldkiem Rajcą nikogo nie znam. A do samego Waldka niektórzy już mówią per "panie prezydencie\', w najgorszym wypadku wróżąc mu tekę wiceprezydenta. :)

No, jedno jest pewne, takich pewniaków jest sporo więcej, tym ciekawiej zapowiadają się wybory. Po lewej trwa szczególna mobilizacja, gramy o jak najlepszy wynik, wiedząc doskonale, że jedynym sondażem mówiącym prawdę, są wyniki wyborów. Ale póki co sondaże wewnętrzne są dla nas zaskakująco korzystne...

środa, 23 lipca 2014, bohdankaras

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: PISZ, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/07/24 18:54:12
Zdrówka Bogdan! Czy w Mąkosach nadal rosną takie cudowne borowiki jak przed 30 laty rosły! Nie wszyscy chyba wiedzą, ze jako 20-letni chłopak zdobyłeś mistrzostwo świata w grzybobraniu, To były czasy!!!