..

Blog > Komentarze do wpisu

Moja walka z rakiem (399). 900 godzin nagrań. Zapomnieli o czym mówli!

Stan zdrowia znowu niemal identyczny jak w poprzednich dniach, wątku więc rozwijał nie będę. Dużo za to dzieje się w kraju, ale ręce opadają, aby to wszystko opisać.

Zacznę może tak - buńczuczne wypowiedzi z okazji 25-leciauzyskania wolności przez Polskę wygłaszane z dumą przez premiera i prezydenta do tej pory kołaczą mi się po głowie. Ale co to, 25 lat i starczy? Zamach na wolne media można bowiem określić w ten sposób. Jeszcze nie tak dawno Tusk z Komorowskim oburzeni byli postawą Putina w Rosji, którego obarczali za serię napadów na rosyjskie media. Cudze chwalicie, swego nie znacie? Szef Wprost, Latkowski, ujawnił, że dziś dotarł do redakcji wysłannik jednego z nagranych, który poci się ze strachu, bo nie wie, co wtedy powiedział...

Pewnie jutro okaże się, że Wprost przygotowało prowokację w gabinecie Putina, albo może nawet Janukowycza... Tyle, że poza działaczami PO, już nikt mu nie uwierzy.

Ja stresom władzy się nie dziwię. Skoro nagrano 900 godzin rozmów, w tym całą wierchuszkę PO, to powody do obaw są. Doradzam jak najszybszą dymisję póki jest 25% poparcia, nie zaś 10. Ale to nie mój ból,  wiem, że upadek będzie bardzo bolesny. Ciekaw jestem jak zachowa się prezydent RP i jego niezawodny przyboczny Tomasz "Wiem Wszystko" Nałęcz. Jutro do tematu powrócę.

Mundial - regularnie trafiam zwycięzców meczów, ale ostatnio zaliczyłem jedną wpadkę. Przewidując remis Brazylii z Meksykiem, na remis obstawiłem też pojedynek Chile - Hiszpania. A tu jaka sensacja?!

czwartek, 19 czerwca 2014, bohdankaras

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: