..

Blog > Komentarze do wpisu

Moja walka z rakiem (397). Kto dostarczył taśmy i dlaczego? Zaskakująco dobry humor premiera...

Zdrowie identycznie jak wczoraj, te same problemy z jedzeniem, mniej znacznie spałem jedynie.

Oglądałem trochę relacji z dzisiejszych wydarzeń, a przede wszystkim, afery taśmowej. A jednak premier odtrąbił hymn PO  pt. "POlacy nic się nie stało", a ludzie z PO nawet mu uwierzyli, choć nie wszyscy, bo znam takich, którzy są załamani, ale na głos tego nie powiedzą.

Media rozpisują się o tym, że materiały owe dostarczył do Wprost dziennikarz śledczy Piotr Nisztor. Przez blisko rok współpracowaliśmy niedawno w stolicy przy ogólnopolskim tygodnik "7 Dni - Puls Tygodnia". Piotrek ma naprawdę niesamowite kontakty w świecie biznesu, policji, a przede wszystkim polityki. Trudno się dziwić, że skrzętnie z tego korzysta.

O zachowaniu premiera pisał nie będę. Szkoda słów, wyluzowany, niewspółmiernie do wagi sprawy. Poczytajcie Drodzy Czytelnicy, co to jest państwo,il demokracja i o innych podstawowych pojęciach - okaże się, że premier ich zwyczajnie nie rozumie. Według mnie dymisja Sienkiewicza i tak jest tylko kwestią czasu.

Kto stał za rozpętaniem tej burzy? Wcale nie trzeba dużego wysiłku umysłowego, aby na to wpaść. Ja liczę na inteligencję Czytelników, bo w tym ciągu zdarzeń coś jednak wynika...

Mundial. Niemiecka machina ruszyła. Będą mistrzami?

poniedziałek, 16 czerwca 2014, bohdankaras

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/06/16 22:31:16
przecież nie można uznać dowodu z nielegalnych taśm ;)
najbardziej stratny na aferze jest właściciel restauracji...