..

Blog > Komentarze do wpisu

Moja walka z rakiem (395). Wstaję a tu afera! Będzie dymisja czy przykrycie? Trafiam na Mundialu!

Trzy czwarte dnia przespane, także lekka drzemka w czasie meczu Kolumbia - Grecja. Taki dobry ten sen, przyjemny, więc nie rezygnuję. Tym bardziej, że dziś po raz pierwszy nocne oglądanie się szykuje. Poza tym coś tam strzyknie, coś zaboli, ale naprawdę nie jest źle.

Co ciekawe, w Polsce to tak jest, że człek się przebudzi po drzemce i już w innym kraju się budzi. Jak ja po aferze ujawnionej przez Wprost. Gdy swego czasu pisałem, że państwa u nas nie ma, to odsądzano mnie od czci i wiary, zaklinano, że się w pisowski nurt wpisuję, wyzywano od komuchów, tudzież gorzej. Tymczasem dziś przyznaje to sam minister Sienkiewicz z rządzącej PO, kumpel premiera, będąc przecież odpowiedzialnym, aby to państwo wypełniało swoje funkcje jak najlepiej.

Na Węgrzech po ujawnieniu takich taśm padł rząd, a a partia rządząca nie może podnieść się do dziś. Jak będzie u nas? Mam wrażenie, że już się próbuje przykryć całą sprawę, dlaczego kwestia immunitetu ministra Kamińskiego wypłynęła akurat tuż przed wakacjami. Bez względu na to czy Kwaśniewski kłamał czy nie - to oczywiście jest do wyjaśnienia - to jego sprawa jest pikuś przy taśmach Wprost. Wg mnie powinny być nowe wybory i goodbye Panie Premierze! Skoro Państwa nie ma, czas go odbudować. O tych taśmach warszawscy dziennikarze śledczy mówili już rok temu, pełno podobno ich jest, a jedna wg nich ciekawsza od drugiej.

Mundial. He, he, wszystkie wyniki trafiłem jak do tej pory, nie bramkowe oczywiście, ale część tak. Zwycięzców jednak określiłem trafnie. Jeśli Kostaryka wygra z Urugwajem, dojdzie jeszcze jeden. Mam kłopot z obstawieniem Anglia- Włochy, głos mi podpowiada, że remis, albo wygrana Anglii, wbrew wszystkim ekspertom.

Sukces piłkarzy i piłkarek ręcznych. Tam nam się wiedzie, gdzie mamy drużyny nie płaczące, ale odporne nerwowo, tzw. walczaków. Siatkarze też mają zalążek drużyny, ale już dziś niepowołany dalej Możdżonek zaczął lamentować...

Zobaczymy co jutro przyniesie drugi dzień afery. Ciekaw jestem kolejnych  piarowych sztuczek Pana Premiera.

sobota, 14 czerwca 2014, bohdankaras

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: